Chúlostivý problém u Gülemiházyiovcov: Dve ženy a jeden pozitívny tehotenský test!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Nie je novinkou, že hlava rodiny Malika Gülemiházyi vie o všetkom, čo sa v jej dome prihodí. Dokonca často vie aj o veciach, ktoré sa ani nestali alebo sa ešte len stanú. Presne táto situácia nastane aj v dnešnej epizóde nového sitkomu Dovidenia, stará mama. Matka totiž náhodne nájde pozitívny tehotenský test. Poriadne ju to pobúri a zvolá k stolu celú rodinu. Obe kandidátky na tehotenstvo, Kikuš a Guzel, prinúti, aby sa priznali, ktorá z nich nosí pod srdcom svoje druhé dieťa. Lenže zdá sa, že ani jednej nie je veľmi do reči. Hoci obe prisahajú, že tehotné určite nie sú, jedna z nich zatajuje pravdu. V dome totiž žijú štyri ženy, z ktorých dve nemôžu byť tehotné, a to Anastázia a Matka. Ak sa do večera budúca mamička neprizná, hlava rodiny všetkých z domu vyhodí... Ako to dopadne?

Sledujte sitkom Dovidenia, stará mama aj dnes o 21:45 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka