Frlajs okúsil trpkú príchuť herectva: Mali ma za dílera a čakali, že im predám drogy!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Takmer všetci herci sa počas svojej kariéry dostanú do situácie, že im ľudia pripisujú vlastnosti postavy, ktorú hrajú. Najčastejšie sa to stáva v prípade, keď stvárňujú negatívne úlohy, akými sú mrchy, agresori, ľudia ľahších mravov či díleri. Túto trpkú príchuť herectva okúsil na vlastnej koži aj herec Lukáš Frlajs, ktorý hrá v novom sitkome Dovidenia, stará mama bláznivého chemika Durana. „V minulosti som hrával samé negatívne postavy. Samých dílerov, feťákov a tak ďalej. Toto je pre mňa konečne zmena, lebo keď som prišiel niekam do spoločnosti, všetci sa tak na mňa pozerali a čakali, či im nepredám nejaký kokaín alebo niečo. A nie,“ povedal Lukáš, ktorý je v skutočnosti úplne „neškodný“.

Frlajs s priateľkou

Zdroj: Lukáš tvorí s priateľkou Barborou pár už 6 rokov.

Namiesto bujarých večierkov plných legálnych aj nelegálnych látok uprednostňuje domácu pohodu s priateľkou Barborou a svojimi koníčkami. „Nie som typ človeka, ktorý sa chodí baviť von. Nepijem, nefajčím, takže väčšinu času trávim doma pri počítači a venujem sa takýmto veciam. Čiže, toto mám s Duranom spoločné. Hrávam Air Soft, čo je v podstate jediná príležitosť, aby som vybehol von. Akože, nie som úplný asociál, mám aj kamarátov. Mám aj frajerku dokonca, s ktorou som šesť rokov,“ dodal.

Sledujte sitkom Dovidenia, stará mama opäť v utorok večer po seriáli ZOO na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka