Luky Hoffman sa zmenil na nepoznanie: Kučeravá hriva, prísne okuliare a divný prízvuk!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Pozornému oku diváka určite neuniklo, že v novom sitkome Dovidenia, stará mama si jednu z postáv zahral aj obľúbený herec Luky Hoffmann. Fanúšikovia našich seriálov si ho môžu pamätať z úspešného Paneláku či ešte z Odsúdených. Kým v týchto seriáloch bol verný svojmu prirodzenému imidžu, v novom sitkome sa na ňom maskérky a kostymérky poriadne vybláznili. V úlohe pofidérneho Brčka nosí kučeravú parochňu, staromódne okuliare a hovorí s divným prízvukom. „Ide o to, aby si človek vedel sám zo seba spraviť srandu. Vtedy je uvoľnený, je v pohode a potom to funguje aj na tom pľaci,“ myslí si Luky, ktorého nová seriálová úloha veľmi potešila. „Bola to pre mňa veľká výzva a veľmi som sa potešil, keď mi dal Andy zahrať túto postavu, pretože robiť komiku je najťažšie. S Majom sme si sadli veľmi dobre a už len uvidíme, ako na to zareagujú diváci,“ dodal Hoffmann.

Sledujte sitkom Dovidenia, stará mama opäť zajtra o 21:40 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka