Náruživý pár zaviedol v spálni novinku: Intímne chvíľky si chcú užiť v kostýmoch!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Nový sitkom Dovidenia, stará mama, pochádzajúci z pera scenáristu Andyho Krausa, by nebol tým, čím je, keby medzi hlavné postavy nepatrili Kikuš a Tarkan. Bláznivá partnerská dvojica neustále zažíva dve fázy – buď sa hádajú ako psy alebo sa vášnivo udobrujú. Ten druhý prípad sa však deje častejšie. Iniciátorkou je vo väčšine práve Kikuš, ktorá by si intímne chvíľky so svojím partnerom najradšej užívala niekoľko krát do dňa. Spálňové aktivity sa však snaží vždy nejako okoreniť. V najnovšej epizóde si vymyslí, že v posteli by mali byť oblečení v nejakých kostýmoch. Inšpiroval ju k tomu maškarný večierok ich dcéry Anastázie. Hoci Tarkan z duše nenávidí kostýmy, pomyslenie na ďalšie udobrovanie jeho názor zmenilo a tak sa v priebehu krátkej chvíle zmenil na kapitána Jacka Sparrowa. 

Masky1

Zdroj: joj.sk

Sledujte bláznivý sitkom Dovidenia, stará mama už dnes o 21:40 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka