Necudný mafián v Starej mame, obetavý dobrák v Našich: Ktorú postavu má Miezga radšej?

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Obľúbený herec Marián Miezga aktuálne hviezdi v dvoch zábavných projektoch televízie JOJ. Hoci sa oba majú postarať o zábavu, sú absolútne odlišné, z čoho vyplýva aj rôznorodosť postáv, ktoré v nich hrá. Kým v rodinnom seriáli Naši stvárňuje obetavého dobráka Maja Rodinu, ktorý sa s láskou stará o svojich synov a manželku, v sitkome Dovidenia, stará mama predstavuje necudného mafiána Tarkana Gülemiházyiho, ktorý sa nie a nie oženiť s partnerkou a matkou svojho dieťaťa. Nás preto zaujímalo, ktorá postava je jeho srdcu bližšia. „Oboje majú svoje pre a proti. To reálne sa niekedy hrá veľmi ťažko, ale aj takéto absurdnejšie. Človek to musí mať rád. Musí mať rád svoju postavu, musí jej rozumieť a potom sa to hrá celkom dobre. A musí mať dobrých partnerov, čo mám v oboch seriáloch,“ povedal Miezga.

Nasi

Zdroj: joj.sk

Dsm

Zdroj: joj.sk

Sledujte sitkom Dovidenia, stará mama aj dnes o 21:40 na JOJke!

Seriál Naši si môžete pozrieť už zajtra o 20:35 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka