Pamätáte si usmievavú Angeličku z Paneláku? Vieme, ako sa za pár rokov zmenila!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Diváci televízie JOJ a milovníci najúspešnejšieho slovenského denného seriálu Panelák si určite spomínajú na postavu s menom Angelička. Šlo o manželku barmana Imra, ktorú stvárňovala herečka Daniela Mackovičová. Po tom, čo sa zo seriálu vytratila, o nej nebolo veľmi dlho počuť ani slovko. Tvorcovia sitkomu Dovidenia, stará mama ju však oslovili na spoluprácu a tak sa usmievavá blondínka vrátila pred kamery. V zábavnom seriáli, ktorá mapuje život bláznivej rodinky Gülemiházyiovcov, hrá Macejkovu kolegyňu Beránkovú. Hoci ju už z počutia poznáme od štartu seriálu, na obraze sa ukáže po prvý raz. Ako však môžete vidieť, Mackovičová sa za niekoľko rokov vôbec nezmenila a stále vyzerá rovnako dobre. 

Angelicka porovnavacka

Zdroj: joj.sk

Sledujte sitkom Dovidenia, stará mama už dnes o 21:40 na JOJke!

Chcete sa dozvedieť viac o herečke Kristíne Greppelovej, ktorá v sitkome stvárňuje pipinu Kikuš? Prečítajte si s ňou rozhovor!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka