Pikantný problém, ktorý môže potrápiť aj vás: Prečo muži občas nemajú chuť na sex?

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Tarkan a Kikuš spolu žijú už nejaký ten rôčik a na prvý pohľad vyzerajú ako harmonický pár. V skutočnosti však riešia množstvo partnerských problémov. Lepšie povedané, rieši ich Kikuš. Každopádne, ide o otázky, ktoré určite poznajú mnohé dvojice na Slovensku. Prvým zásadným a konštantným problémom je, že Tarkan sa akosi do ženenia s Kikuš nehrnie. To ju nesmierne vytáča a keďže sa bojí, že ju nahradí „novším modelom“, robí všetko pre to, aby si ho udržala. S tým súvisí jej druhý problém. Tarkan si s ňou nechce pravidelne užívať intímne chvíľky. Neustále telefonuje, esemeskuje a čosi vybavuje. Keď mu Kikuš vytkne jeho nezáujem o milovanie s ňou, vysvetlí jej to jednoducho. Keď sa z niečoho stane rutina, človeka to už nebaví tak, ako keď je to len zriedkavo. Kikuš však vymyslí geniálny nápad, ako to zmeniť. O čo ide?

Sledujte sitkom Dovidenia, stará mama už dnes o 21:40 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka