Sociálne rozdiely, spory o majetok aj závisť: V novom sitkome sa nájde každá rodina!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Nový sitkom Dovidenia, stará mama prinesie v príbehoch rodiny Gülemiházyiovcov množstvo absurdných situácií, no ešte viac bude takých, ktoré väčšina z nás zažíva na každodennom poriadku. Zábavný seriál tak nastaví zrkadlo mnohým slovenským rodinám. Veď sociálne rozdiely medzi súrodencami, spory o dedičstvo, vzájomnú závisť či problémy s peniazmi zažíva nejeden Slovák. „Medzi Tarkanom a Guzel je to veľmi napäté, lebo oni sú obaja v takom rozpoložení, že čakajú, kedy sa mamička dostane do štádia, že budú dediť. Sú tam spory o tom, kto bude z toho domu koľko vlastniť, kto koho vysťahuje a kto koho vyplatí. Ďalšie napätie vyplýva z toho, že Tarkanovi sa darí, čo sa týka podnikania. Aj keď to podnikanie je na hrane zákona. Sú na tom sociálne oveľa lepšie a môžu si dovoliť oveľa viac. Guzel s Macejom sú tak trochu sociálny prípad,“ prezradil scenárista a režisér Andy Kraus.

Na svoje si však rozhodne prídu aj mnohé dámy. Guzel, jedna z hlavných postáv, je hotová obeť fitnesu. Roky sa snaží schudnúť, no doposiaľ sa jej to nepodarilo. Niet divu, keď večer potajomky vyjedá chladničku a objednáva si pizzu. Napriek tomu, že pre získanie štíhlej línie veľa nerobí, svojej takmer švagrinej do krvi závidí sexi postavičku. „Guzel a Kikuš sa nemajú rady, lebo Guzel závidí Kikuš, že je mladá, chudšia a podobne. Navyše, Macej je tak trochu platonicky zamilovaný do Kikuš,“ dodal Kraus.

Nenechajte si ujsť sitkom Dovidenia, stará mama už dnes o 21:40 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka