Turzonovová si osvojila slovník mladých ľudí: Na nakrúcaní použila oplzlé slovo!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Vynašla sa! Herečka Božidara Turzonovová, ktorá v novom sitkome Dovidenia, stará mama stvárňuje prísnu rafiku Maliku Gülemiházyi, patrí medzi najlepšie a najskúsenejšie slovenské herečky. Na konte má množstvo úspešných inscenácií, divadelných hier a divákom televízie JOJ sa do pamäti zapísala ako pani Janka zo seriálu Panelák. Aj ona má však občas zlý deň a pri nakrúcaní skrátka zabudne text. Táto situácia nastala aj počas natáčania tretej epizódy sitkomu. Ostrieľaná profíčka sa vynašla naozaj bravúrne a namiesto pôvodnej repliky použila inú bez mihnutia oka. Nikto by však nečakal, že vo vete použije oplzlé slovo, ktoré sa nachádza skôr v slovníku mladých ľudí.  Hoci výraz „vták“ mnohých zarazil, vzápätí sa všetci rozosmiali a nakrúcanie pokračovalo ďalej.

Sledujte sitkom Dovidenia, stará mama opäť zajtra o 21:40 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka