Úlohou v sitkome naplnila svoje túžby: Aký detský sen sa splnil rozkošnej Terezke?

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

V novom sitkome Dovidenia, stará mama patrí jedna z neodmysliteľných úloh aj roztomilej detskej herečke Terezke Smolcovej. Napriek tomu, že už má za sebou nejaké tie herecké skúsenosti (diváci televízie JOJ si ju určite pamätajú zo seriálu Divoké kone ako malú Margarétku), až bláznivý sitkom splnil jej veľký detský sen. Tým bolo ocitnúť sa pred jednou kamerou so svojou obľúbenou herečkou. „Ešte pred seriálom som mamine hovorila, že úplne milujem tú herečku, ktorá hrá s Alicou v Paneláku. Ešte som nevedela, ako sa volá. Zuzka Mauréry to bola. Keď som už začala tu točiť, prišla som domov a povedala som mamke, že neuverí, s kým hrám. Že s tou, čo sa mi strašne páčila v Paneláku. Ukázala som jej na dispozícii, ktorá to je a povedala, že je to Zuzka Mauréry. Som strašne rada, že s ňou točím,“ prezradila Terezka.

Maurery

Zdroj: joj.sk

Sledujte sitkom Dovidenia, stará mama opäť zajtra o 21:40 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka