Úsmevný brbt Mateja Landla v priamom prenose: Z úst mu takmer vykĺzol vulgarizmus!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Spravodajská relácia Noviny o 12-tej je známa tým, že do nej pravidelne zavítajú rôzni zaujímaví hostia. Inak to nebolo ani v utorok, keď do štúdia prišiel obľúbený herec Matej Landl. Divákom televízie JOJ prišiel porozprávať o svojej postave Macejka Pišingera zo sitkomu Dovidenia, stará mama. Popri tom, ako moderátorom rozprával zaujímavosti z nakrúcania a odhaľoval zákutia svojho priateľstva so scenáristom a režisérom Andym Krausom, sa však stalo niečo, čo zaskočilo nielen herca, ale aj ostrieľaných moderátorov. Landlovi totiž v priamom prenose z úst takmer vykĺzol vulgarizmus. Našťastie, galibe zabránila hercova duchaprítomnosť, keď svoj brbt rýchlo opravil. Presvedčte sa o tom na vlastné uši v priloženom videu!

Sledujte sitkom Dovidenia, stará mama opäť dnes o 21:40 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka