Vrúcny vzťah majú aj mimo kamier: Seriálová mama a dcéra na seba nedajú dopustiť!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

V sitkome Dovidenia, stará mama sú súčasťou rodiny aj partneri Tarkan a Kikuš, ktorí spoločne vychovávajú dcéru Anastáziu. Jej herecká predstaviteľka Terezka Smolcová si na svoju seriálovú mamu v priebehu niekoľkých mesiacov zvykla natoľko, že sa k nej túlila aj mimo kamier. S Kristínou Greppelovou si k srdcu prirástli, o čom sme sa presvedčili aj v zákulisí. „Moja seriálová mama je úplne úžasná. Aj sa podobáme výzorom, lebo reálne moja mama má čierne vlasy. Je síce nižšia, ale má čierne vlasy a to nesedí, lebo ja mám blond. Aj otec má čierne, ale keď bol malý, mal ich blond. Potom mu stmavli. Takže, my dvaja s bratom sme blonďaví, čiže toto tak sedí,“ nadchýnala sa Terezka.

Výborné vzťahy panujú aj medzi predstaviteľmi seriálových partnerov Tarkana a Kikuš. Nežnejšia polovička tohto páru rozhodne nešetrila slovami chvály na adresu hereckého kolegu. „Vie veľakrát pomôcť a vždy je perfektne pripravený. Je úplne úžasné, že zvláda skúšanie v divadle a je perfektne pripravený, čo ja veľmi oceňujem u hercov,“ dodala Greppelová.

Sledujte sitkom Dovidenia, stará mama už dnes o 21:40 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka