Zdedila talent po otcovi? V sitkome Dovidenia, stará mama si zahrala Krausova dcéra!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Súčasťou nového sitkomu Dovidenia, stará mama budú v jednotlivých dieloch epizódne postavy, ktorých úlohou je dej poriadne skomplikovať. Kým doposiaľ rodine Gülemiházyiovcov robila problémy hlavne poštárka Prskavá Lujza, minulý týždeň sa o to postarala nová postava. Je ňou na svoj vek poriadne povýšenecká Anastáziina spolužiačka Miriam. Herečkou, ktorá dievča stvárňuje, pritom nie je nikto iný ako dcéra režiséra a scenáristu Andyho Krausa – Zoja. V sympatickom dievčatku sa zrejme prejavili gény jej slávneho otca, pretože úloha v sitkome Dovidenia, stará mama ani zďaleka nie je jej prvou hereckou skúsenosťou. Pred pár rokmi si už zahrala v sitkome Kutyil s.r.o. a epizódnu rolu si „strihla“ aj seriáli Panelák.  

Zoja v Dovidenia stara mama

Zdroj: joj.sk

Sledujte sitkom Dovidenia, stará mama opäť zajtra o 21:40 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka